Przegrana z liderem

• autor: mi-ro-, 2015-04-03 22:05

Nasz zespół juniorów starszych poniósł wysoką porażkę z liderem rozgrywek LDJ, FC Wrocław Academy.
Mecz zakończył się wynikiem 9:0 na korzyść gości.

Skład:
Swół - Biernacki (58' Edelbauer), Brodko (k), Ostros (45' Krzysiak), Kamiński, Pyrka, Milewski (46' Siódmiak), Pałaszewski, Stopa, Wiśniewski, Radziszewski

autor: ~obserwator 2015-04-06 16:14:52

avatar Panowie jeżeli marzycie o tym żeby w przyszłości grać w piłkę weźcie się jeszcze w garść i udowodnijcie że zasługujecie. Na razie nie widzę ducha walki w drużynie prócz pojedynczych osób. Gra w lidze dolnośląskiej to zaszczyt a wy chyba tego nie widzicie. Życzę powodzenia w następnych meczach.

autor: ~kibic 2015-04-07 20:25:08

avatar Po odejściu dwóch zawodników mianowicie Traczyk i Wyglądacz drużyna straciła chyba wszystko . Ci dwaj kierowali tą drużyną. Pałaszewski i Brodko powinni ich zastąpić ale mam nadzieje że może w końcu im się to uda. Powodzonka