Przegrana w derbach LDJ

• autor: mi-ro-, 2015-04-26 19:56

W 6 wiosennej kolejce LDJS nasza drużyna przegrała wyjazdowy mecz z Parasolem 2:0.

Lekki niedosyt po meczu pozostał, bo akurat w tym meczu nie odstawaliśmy od gospodarzy.

Niestety dla wyniku ważne były dwa momenty spotkania, kiedy to sędziowie ( a zwłaszcza sędzia liniowy) podjęli dwie wątpliwe decyzje - obie na nasze nieszczęście - na korzyść Parasola. Najpierw boczny puścił grę po tym jak skrzydłowy Parasola dograł asystę na 2:0 z pozycji spalonej. Wątpliwości miał nawet sędzia główny, ale zdał się na decyzję sędziego liniowego i gol został uznany.
Następnie w drugiej połowie ten sam sędzia liniowy podniósł chorągiewkę przy zdobytym przez nas golu kontaktowym. Decyzją sedziego zaskoczeni byli nawet neutralni kibice zgromadzeni przy okazji turnieju młodzieżowego Daichmann, bo nasz zawodnik zdobył bramkę wyprzedzając w walce o piłkę obrońcę gospodarzy.

Mogę podziękować tylko moim zawodnikom, że pomimo olbrzymich pretensji, w obu sytuacjach zachowali się na tyle fair, że sedzia nie miał powodu by karać kogokolwiek kartką.

Skład w rozwinięciu:

Swół - Brodko (k), Siódmiak, Biernacki (60' Edelbauer), Kamiński, Pyrka, Krzysiak (70' Żabski), Zińczuk, Pałaszewski, Stopa, Ostros