Aktualności

Świdnica też lepsza

• autor: mi-ro-, 2015-05-17 18:35

Kolejny mecz i kolejna porażka.
Tym razem na zwycięstwo z nami zapracował sobie zespół ze Świdnicy wygrywając 4:1.
Bramkę zdobył Pałaszewski Piotr

Więcej w rozwinięciu...

Goście przeżyli w pierwszej połowie chwile grozy, choć to oni jako pierwsi łatwo wypracowali sobie 2 setki, które instynktownie wybronił Maciek.
Po tych niewykorzystanych sytuacjach to my stworzyliśmy okazje które powinny być zamienione na bramkę. Najpierw Broda uderzył głową i po interwencji bramkarza piłka trafiła w poprzeczkę. Potem Pałasz w 16 min wykorzystał błąd bramkarza i zdobył gola. Poddenerwowani takim przebiegiem meczu goście popełniali błędy, których my niestety nie wykorzystaliśmy. W doskonałej sytuacji znalazł się Żel, który wyszedł na czystą pozycję, miał do wyboru albo dograć do Pałasza albo samemu uderzać. Wybrał ten drugi wariant i piłka minimalnie przeszła obok słupka. Gdyby wybrał pierwszy...
Tymczasem pod koniec połowy goście wyrównali po rzucie wolnym i uderzeniu głową.

Druga połowa to walka z przeciwnikiem i z brakiem sił od około 60 min. Im mniej sił u naszych zawodników, tym większą przewagę uzyskiwał rywal. W konsekwencji ten prosty bilans przyniósł nam stratę 3 bramek pod koniec meczu.