Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Remis z juniorami z Prusic

• autor: polarfun, 2011-03-06 23:36

W dzisiejszym sparingu juniorzy starsi zremisowali z rówieśnikami z Prusic (kl. okręg.) 4:4 (2:3)

Bramki dla naszego zespołu zdobywali 2 x Grzesiek (zawodnik testowany), Jakubowski z rzutu karnego, oraz "Zielu".

Nasz zespół jeszcze nie uzyskał optymalnej formy, ale do startu ligi pozostało jeszcze 3 tygodnie i jest to czas na dopracowanie szczegółów.

Początek meczu mógł się podobać. Nasz zespół nie dał wyjść gościom z własnej połowy przez dobre 15 minut zdobywając w tym czasie bramkę. Do tego należy dodać 2 lub 3 sytuacje na podwyższenie wyniku i właściwie losy spotkania mogły zostać przesądzone na samym początku. Jednak na drodze stanął świetnie broniący dzisiaj bramkarz Prusic, który w niewiarygodny wręcz sposób ratował swój zespół w beznadziejnych sytuacjach.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się jak to bywa zwykle i zespół gości wyszedł na prowadzenia po 3:1 po sporych błędach w obronie.

Trzeba było gonić wynik i gdy wydawało się , że po strzeleniu bramki na 2:3 uda sie wyrównać goście zdobywają gola na 2:4 (notabene z ewidentnego spalonego, nie odgwizdanego przez trenera Prusic). Ambitnie grający nasi zawodnicy odrobili jednak straty, za co należą im się słowa uznania!