Nieudany wyjazd do Lubina

• autor: polarfun, 2011-05-01 17:03

Nie powiódł się naszym Juniorom wyjazd do Lubina. Starsi ulegli 1:8, a Młodsi przegrali 0:6.

Nie bardzo jest co pisać o przebiegu samej gry. Dość powiedzieć, że 6 goli padło ze stałych fragmentów gry. Piłki podawane były agresywnie, a zawodnicy Zagłębia wyprzedzali naszych czasem reakcji, wyskokiem, lepiej się ustawiali, przy nienajlepszej postawie naszego golkipera. Honorowego gola dla Polaru zdobył Daniel Narkiewicz z rzutu wolnego.

W meczu JM Zagłębie dominowało od pierwszej do ostatniej minuty i wynik nie mógł być inny.

Nie liczyliśmy w spotkaniu z Mistrzem Polski na zdobycz punktową, ale gra zawodników pozostawia i tak wiele do życzenia. Miejmy nadzieję, że tym wyjazdem wyczerpaliśmy limit niepowodzeń i teraz będzie już tylko lepiej.

Składy:
LDJ: Kluk Paweł -Jachimowski Maciek (46' Machaj Sebastian, (70' Zieliński Patryk, (80' Foksiński Adrian))), Michalczyk Łukasz, Lechowski Jacek, Stadnik Mateusz-Omar, Jakubowski Dawid (k), Siewiera Marcin, Narkiewicz Daniel, Mańkowski Kamil ( 48' Stępkowski Krystian) - Kluk Piotr

LDJM:  Wolfinger Paweł - Machaj Sebastian (65' Sławiński Arek), Łomża Andrzej, Foksiński Adrian, Zakrzewski Krystian - Zieliński Patryk, Świdurski Piotr, Traczyk Kornel, Mikuśkiewicz Artur-Szewczyk Adrian, Mańkowski Kamil (48' Węglarski Grzegorz)