W niedzielę z Lechią Dzierżoniów

• autor: polarfun, 2011-05-05 23:08

W najbliższą niedzielę Juniorzy wyjeżdżają do Dzierżoniowa, gdzie rozegrają dwumecz z zespołami Lechii.
Jak zwykle JS zaczną o godzinie 11.00, a JM o 13.15.. Pogoda tym razem zapowiada się w pełni wiosenna i nie powinno być kłopotów, jakie przeżywaliśmy na Zakrzowie 3-go Maja.
Nasi rywale z dorobkiem 26 punktów znajdują się na 10 pozycji w tabeli, a w jesiennej rundzie wygrali z Polarem 3:2.

Juniorzy Młodsi Lechii uzbierali 40 oczek i plasują się na wysokim 7 miejscu, a jesienią pokonali nasz zespół 4:2.

Podaję te wiadomości dla czystej statystyki, ponieważ jak pokazały ostatnie mecze, nie należy wyciągać zawczasu żadnych wniosków. Piłka nożna jest grą nieprzewidywalną i dlatego oba zespoły po "modyfikacjach" składów mają równe szanse. Oczywiście wierzymy w sukces naszych Juniorów i życzymy wysokiej wygranej.

P.S.
W sprawie niedokończonych zawodów z Nysą Zgorzelec nie podjęto jeszcze żadnych decyzji - czekamy !!